Reference

Naše reference (d.o.o., zavodi in samostojni podjetniki):

AB neprimečinine

ABC revizija

Abeceda Svetovanje

Actual

Adam skupina

Agis

Agro Robomar

AJK

Aleksandar Patras

Alphi

Altius

Aluterm

Ambrož Anton

AMV

Anglist

Anton Mohoric Transporte

Apollo – Pikapolonica

Aqua Plan

Arhitekt Dekor

Arnuš Srečko – Fasade moj dom

Arsana

Arte

Asani

As-Elektra Andrej Ciglarič

Asfalti

Auditor

Autotronic Graz

Aviotech

Avtohiša Hvalec

Avtomati CM

Avtoprevozništvo Emeršič Dušan

Avtoprevozništvo Prelog Franc

Avtoprevšništvo Šegula Aleksander

Bas Lovrenc

Baukom

Bayern-Pharma

Belvi Mont

Birocom

Bistra

Boltauzer Žare

Bosman MS

Boxmark

Brusstar

BTC

Butala

BZ transporti

Carrera Optyl

Cartl Angela

Center Astera

Center za socialno

Circus Safari

Cvek Mihaela

Cehtl Marjan

Čeh Saša

Čelan gostilna

Dato avtomatizacija

DE Golenko

Deksis- Valentina Pdplatnik

DEMO

Denon Sailer

Devid Kozar

Dijaški dom Ptuj

Doleb Janez

Dorssen Mont

Dragana Oberst

Drevensek Silvo

Drustvo ljubteljev ptičarjev

DZTPS

Ecobrena

Edilmet

Eko-les

Ekvival

Elektro Bess

Elektro-ka

Eltek

EMG

EMITT

EM-LED

E-mont

Energija Ursag

EPC Mont

Epson

Euro Monta

Eurobike

Eurobus

Fasmont

Feguš Robert – zborovodja

Final inženiring

Flenco

Flexom

Gabrovec Janko

Galerije Hest – Emil Šarkanj

GANIT sistemi

GE Galun Anton

Gledališče Ptuj

Gojčič Matjaž

Go-spaS

GOLF Ptuj

Gostilna Grabar

Gradis

Gratel

Grobelnik Boštjan

Gross Alois

Hasco

HD MONT

HD Elektro

Hessol

Hido inženiring

Hipoteka

HIRLER

Hotel Donat

Hotel Poetovio

Hrženjak Alojz

IAS

IMD SISTEM

IMPO

Ina Izomont

Industrijska montaža Zemljarič Srečko

ING Klaneček Ivan

Intereuropa

Interexpo

International Solution

ISM VUZEM

Iva Souvenir

Iusing

Izvir

Javne službe

Jeruzalem Ormož vinska klet

JP Montage

Kaass avto

Kadra

Kager hiša

Kaklo grad

Kamenšek Bojan

Kancler Jožef

Katalpa

KDI

KDSL International

Kelc

Kelenc

Kemovod

Keramika Koren

Keraprofis

Kleparstvo Kokol Komal

KLM Galun

Kmetijska zadruga Ptuj

Kmetijsko gozdarski zavod

Knjižnica Ptuj

Kobal Bojan

Komunala Ptuj

Kopija Nova

Kotlarstvo Kralj

Ko-trans

Kovinarstvo Jomi

Kranos

Kreal

Križanec Montaže

KROIS

Krovstvo Lah

Kuhar Aleksander

Laura Schmitt

Lehmer

Les Andrej

Litera

LM MONTAŽA

Lp Myron

M & M

Maksimus

Marc LLC

Mark Metal

Marksl Anita

Mariborska livarna

MAS MONT

Masten Zoran

MEDOL

Mega-Čist

Megaenergija

Megafin

Megač

Metalmont KD

Metalotehna

MGS

Mikec Mont

Mikroprimar

Miral

MPZ MALS

MIV Servis

Modri zob

Montamont

Montaže Širec

Montsystem – Montbau

MOS SERVIS

MP Ptuj

MTD

MTd Bio

MTD Promex

M-tehnologija

MZK Elektro

Nedog Zoran – Lenro

NES-Askot

NGP

Nindos GROUP

Nogometni klub Aluminij

Notar Andrej Šoemen

Notar Valter Vindiš

Notarka Marija Škovrlj

Notarka Jožica Škrk

Notarka Bukovič Ines

Občina Destrnik

Občina Kidričevo

Občina Markovci

Občina Ptuj

Občina Selnica ob Dravi

Občina Starše

Občina Videm

Obrtna zbornica Ptuj

Odvetniška pisarna Alič Tomaž

Odvetniška pisarna Čačkovič Božena

Odvetniška pisarna Čuk Danica

Odvetniška pisarna Grabrovec-Junger

Odvetniška pisarna Graj Martin

Odvetniška pisarna Janc Eva

Odvetniška pisarna Janžekovič Vanja

Odvetniška pisarna Klemenčič

Odvetniška pisarna Maček

Odvetniška pisarna Majnik

Odvetniška pisarna Mayr-Pavlovič

Odvetniška pisarna Škovrlj Veljko

Odvetniška pisarna Slanič Metka

Odvetniška pisarna Toplak Vladimir

Odvetniška pisarna Vukič Stijepovič

Optika Kuhar

Ortodent

PAA GLOBAL

Palfinger

PANAP

Panel

Park hotel

Pelikan

Peronk

Perutnina Ptuj

Petlja

Pfeifer

Pišek Bogomir – Schmelzer

Počivavšek Marko

POK

Polona Petek – slikarka

Projektis

Prostovoljno gasilsko društvo Ptuj

Pro-trade

PSS

Ptujske vedute

Purator

Radix

Reha

Re-max

Remont

Revital

Rimljan

RM VUK

Rogina Marjan

RR TRANS

Romax

Rosler

RS MONTAŽE

Ryhdcom

S.KOLIBRI

Sajko Bogomir

SANO

Sanolabor

Saubermacher

SAVA

Schiessel

Schneider Edeltraut

Segula Boris restavracija Poncho

SIC

Sic Miran

Šilak

Silkem

Sindikat KNSS

Slaščičarna Jagoda

Slovenske železnice

SM ELCOM

Sm MONT

SM Nepremičnine

Solit Investicije

Šolski center Ptuj

Špedicija Goja

Sportvita

Športno društvo Zavrč

Srečko Molk – oblikovalec nakita

SSI Schaefer

Stabil

Štajerc

Štajerska hiša kuinarike

Stik

Strabag

Strgar Marko – tesartvo

Swietelsky

Tahografi INT

Talum

Tames

Tanaj

Tantegel

Tapetništvo Klinc

Tement

Tenzor

Tercia tisk

Terme Ptuj

Težak Ivica

THL TERMO

Tinček Ivanuša – videoprodukcija

Titanmetal

TOP Tehnik

Tuning

ULZ

Unior kovaška industrija

Valery

Varžič Boris

Veris

Versa

VGP Drava

Vibra

Visenjak Boštjan

Vitiva

Vočanec Robert

Vosjk Stanko SODO

Vrtec Ptuj

Wezel

Williams

Zamuda Robert

Zavarovalnica Sava

Zavod za zaposlovanje Ptuj

ZBK Kovina

Zelena gradnja

Žerak

Zerox

Zidens

Žlahtič

Žula – Kovinska dela K & N

ZwCAD